Čas na serveru 07:07:37

František Kaván
Zimní krajina

Id: 233104

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / František Kaván

olej/karton, rozměr viditelný 38,5 x 50,5 cm, značeno vlevo dole, levý roh lokálně poškozen, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4168x

Vyvolávací cena:

47 000