Čas na serveru 08:10:40

František Kaván
Zimní krajina

Id: 280401

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / František Kaván

olej/karton, rozměr 46 x 66 cm, značeno vlevo dole včetně nečitelného přípisu, na zadní straně dobový přípis, dekorativně rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 4708x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 53