Čas na serveru 03:57:02

František Kaván
Zimní krajina

Id: 456301

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / František Kaván

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3162x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 58