Čas na serveru 19:46:48

František Kaván
Zimní krajina

Id: 478303

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / František Kaván

Nová Ves u Lomnice nad Popelkou, olej/karton, rozměr 25 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, vznik cca 1907

zobrazeno: 7412x

Vyvolávací cena:
7 500

71 000

Účastníci: 24

Příhozy: 78