Čas na serveru 17:46:04

František Kaván
Zimní motiv

Id: 320001

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / František Kaván

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7503x

Vyvolávací cena:

93 001

Účastníci: 18

Příhozy: 96