Čas na serveru 04:42:45

František Kaván
Zimní motiv

Id: 320001

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / František Kaván

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6460x

Vyvolávací cena:

93 001

Účastníci: 18

Příhozy: 96