Čas na serveru 07:58:54

František Kaván
Zimní motiv od Rváčova

Id: 373206

Zimní motiv od Rváčova

  •  / Zimní motiv od Rváčova / František Kaván

olej/karton, rozměr 55 x 74 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, novodob rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Vlasty Čihkové Noshiro Ph.D. a písemná restaurátorská zpráva, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6878x

Vyvolávací cena:

27 000

2022,09-1,13,20,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu