Čas na serveru 08:14:41

František Kaván
Zimní motiv od Rváčova

Id: 373206

Zimní motiv od Rváčova

  •  / Zimní motiv od Rváčova / František Kaván

olej/karton, rozměr 55 x 74 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen odborný posudek Mgr. Vlasty Čihkové Noshiro Ph.D. a písemná restaurátorská zpráva, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 29907x

Vyvolávací cena:

81 000

Účastníci: 26

Příhozy: 70