Čas na serveru 08:04:51

František Kaván
Zimní nálada

Id: 246403

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / František Kaván

olej/karton, rozměr 40 x 52 cm, značeno vlevo dole, poškozený nepůvodní rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2362x

Vyvolávací cena:

32 000