Čas na serveru 08:39:57

František Kaván
Zimní nálada

Id: 457401

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / František Kaván

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, publikováno v katalogu Fr. Kaván Zima výstavy v Městském muzeu a galerii Hlinsko (9.12.2023 - 4.2.2024), vznik kolem 1900

zobrazeno: 13770x

Vyvolávací cena:

87 000

Příhozy: 69