Čas na serveru 06:27:21

František Kaván
Zimní náves

Id: 182

Zimní náves

  •  / Zimní náves / František Kaván
  • František Kaván - Zimní náves / Zimní náves / František Kaván

olej/karton, rozměr malby 44 x 62 cm, signováno LD, obraz i rám v perfektním stavu, jedná se o vyzrálou práci z 20tých let minulého století, kdy malíř pobýval na Hlinecku, mimo jiné ve Svobodných Hamrech, posudek PhDr. M. Zachaře přiložen

zobrazeno: 5888x

Vyvolávací cena:
38 000

38 000

22.1.2013, 20:57:00

22.1.2013 20:52 38 000 Kč