Čas na serveru 04:34:04

František Ketzek
Kytice

Id: 389

Kytice

  •  / Kytice / František  Ketzek
  •  / Kytice / František  Ketzek
  •  / Kytice / František  Ketzek

olej/karton, rozměr malby 45,5 x 28 cm, signováno PD, datováno 50, původní stav, nově zaskleno

zobrazeno: 2713x

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

9.7.2013, 20:05:00

9.7.2013 14:48 1 100 Kč