Čas na serveru 09:59:26

František Ketzek
Šlechtic

Id: 183009

Šlechtic

  •  / Šlechtic / František  Ketzek

olej/lepenka, rozměr 46 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1007x

Vyvolávací cena:
1 200