Čas na serveru 11:30:02

František Ketzek
Šlechtic

Id: 183009

Šlechtic

  •  / Šlechtic / František  Ketzek

olej/lepenka, rozměr 46 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:
1 200