Čas na serveru 00:58:29

František Klimeš
Dívka na cestě

Id: 225601

Dívka na cestě

  •  / Dívka na cestě / František Klimeš

olej/plátno/dřevo, rozměr 90 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 676x

Vyvolávací cena:

7 000