Čas na serveru 15:26:54

František Klimeš
Konvolut dvou kusů

Id: 250910

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / František Klimeš

olej/lepenka, viditelný rozměr každého 46 x 30,5 cm, značeno vždy ve spodní části, lokálně poškozená malba, poškozené rámování,po

zobrazeno: 4194x

Vyvolávací cena:
1 200

3 600