Čas na serveru 23:21:34

František Klimeš
Konvolut dvou obrazů krajin

Id: 1819

Konvolut dvou obrazů krajin

  •  / Konvolut dvou obrazů krajin / František Klimeš

olej/karton, rozměr jednotlivých obrazů 22 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3053x

Vyvolávací cena:

1 100