Čas na serveru 12:37:12

František Klimeš
Na kraji vesnice

Id: 247302

Na kraji vesnice

  •  / Na kraji vesnice / František Klimeš

olej/plátno, rozměr 130 x 180 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, stav viz foto,po

zobrazeno: 1194x

Vyvolávací cena:

18 100