Čas na serveru 10:43:55

František Klimeš
Odpočinek

Id: 130701

Odpočinek

  •  / Odpočinek / František Klimeš

olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 831x

Vyvolávací cena:

11 100