Čas na serveru 20:49:49

František Klimeš
Při odpočinku

Id: 111407

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / František Klimeš

olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 3025x

Vyvolávací cena:

26 002

Příhozy: 65