Čas na serveru 05:44:13

František Klimeš
Při rozhovoru

Id: 1244

Při rozhovoru

  •  / Při rozhovoru / František Klimeš

olej/karton, rozměr 51 x 35 cm, signováno vpravo dole, v minulosti drobně restaurováno, zažloutlý lak, kvalitní řezaný rám

zobrazeno: 2545x

Vyvolávací cena:

4 400