Čas na serveru 14:49:11

František Klimeš
Při sklizni

Id: 211502

Při sklizni

  •  / Při sklizni / František Klimeš

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vlevo dole, obraz poškozen protržením, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, po

zobrazeno: 3344x

Vyvolávací cena:
1 200