Čas na serveru 13:54:26

František Klimeš
Starý kytarista

Id: 205710

Starý kytarista

  •  / Starý kytarista / František Klimeš

olej/plátno, rozměr 109 x 79 cm, značeno vlevo dole, lehce zvlněné, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav, po

zobrazeno: 1520x

Vyvolávací cena:

7 000