Čas na serveru 14:31:17

František Klimeš
Ve vlnách

Id: 386702

Ve vlnách

  •  / Ve vlnách / František Klimeš

Olej/plátno, rozměr 78 x 140 cm, značeno vlevo dole, oděrky na novodobém rámování

zobrazeno: 2040x

Vyvolávací cena:

3 800