Čas na serveru 11:48:01

František Koliha
S paraplíčkem

Id: 200903

S paraplíčkem

  •  / S paraplíčkem / František Koliha

olej/plátno, rozměr 86 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování

zobrazeno: 1971x

Vyvolávací cena:

17 500