Čas na serveru 08:09:27

František Koliha
S paraplíčkem

Id: 200903

S paraplíčkem

  •  / S paraplíčkem / František Koliha

olej/plátno, rozměr 86 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování

zobrazeno: 1615x

Vyvolávací cena:

17 500