Čas na serveru 03:39:18

František Králík
Modrá krajina

Id: 116807

Modrá krajina

  •  / Modrá krajina / František Králík

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno na zadní straně, autorsky olištováno, původní stav, na malbě drobná promáčklina

zobrazeno: 5763x

Vyvolávací cena:

4 200