Čas na serveru 10:06:54

František Krčmář
Abstraktní kompozice

Id: 255303

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / František Krčmář

malba/plátno/deska, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 841x

Vyvolávací cena:
2 200

3 100