Čas na serveru 08:32:14

František Krčmář
Abstraktní kompozice

Id: 267403

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / František Krčmář

malba/lepenka, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 414x

Vyvolávací cena:

1 800

2020,10-1,05,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu