Čas na serveru 06:08:25

František Krčmář
Abstraktní kompozice

Id: 267403

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / František Krčmář

malba/lepenka, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2062x

Vyvolávací cena: