Čas na serveru 07:36:35

František Kubíček
Poloakt

Id: 71901

Poloakt

  •  / Poloakt / František Kubíček

olej/plátno/lepenka, rozměr 54 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 879x

Vyvolávací cena:

5.4.2017, 19:45:00

23.3.2017 20:18 4 000 Kč