Čas na serveru 23:52:06

František Kubíček
Sedlák s dýmkou

Id: 69303

Sedlák s dýmkou

  •  / Sedlák s dýmkou / František Kubíček

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:
800

1 100