Čas na serveru 14:04:36

František Kupka
Abstrakce

Id: 430302

Abstrakce

  •  / Abstrakce / František Kupka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 36 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 3291x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 53