Čas na serveru 13:49:20

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 378301

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / František Kupka

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7154x

Vyvolávací cena:

115 000

Účastníci: 21

Příhozy: 95