Čas na serveru 07:50:20

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 429007

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / František Kupka

lept/ruční papír, rozměr listu 51 x 33,5 cm, značeno a datováno v tisku a autorským razítkem vpravo dole, zaskleno, rámováno, vystaveno a reprodukováno Museé Guggenheim, New York v roce 1975, č. 6

zobrazeno: 1904x

Vyvolávací cena:

29 500