Čas na serveru 19:22:00

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 42103

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / František Kupka

kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, signováno vpravo dole, vpravo nahoře č. 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 5420x

Vyvolávací cena:
11 000

67 000

Příhozy: 69