Čas na serveru 09:03:37

František Kupka
Abtrakce

Id: 2196

Abtrakce

  •  / Abtrakce / František Kupka

kvaš/papír, velikost kresby 17,6 x 15,1 cm, velikost papíru 26,5 x 18,1 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, v přední části potvrzení pravosti manželkou autora, na zadní straně pravost potvrdil Pierre Brulle

zobrazeno: 3656x

Vyvolávací cena:
59 000

135 000