Čas na serveru 12:11:53

František Kupka
Akt studie z Fete de Neuilly

Id: 303501

Akt studie z Fete de Neuilly

  •  / Akt studie z Fete de Neuilly / František Kupka

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 6586x

Vyvolávací cena:

97 000

Účastníci: 20

Příhozy: 111