Čas na serveru 00:57:08

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 282302

Bílé rytmy na černé

  •  / Bílé rytmy na černé / František Kupka

modrofialová varianta, dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 26 x 41,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4396x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 66