Čas na serveru 09:42:22

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 301301

Bílé rytmy na černé

  •  / Bílé rytmy na černé / František Kupka

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7941x

Vyvolávací cena:

91 000

Účastníci: 18

Příhozy: 58