Čas na serveru 14:52:29

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 318102

Bílé rytmy na černé

  •  / Bílé rytmy na černé / František Kupka

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 38 x 57,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3293x

Vyvolávací cena:

30 000