Čas na serveru 14:17:13

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 329202

Bílé rytmy na černé

  •  / Bílé rytmy na černé / František Kupka

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr listu 38 x 57,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7743x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 49