Čas na serveru 19:25:16

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 331703

Bílé rytmy na černé

  •  / Bílé rytmy na černé / František Kupka

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr listu 38 x 57 cm, značeno v tisku ve spodní části a též autorovým razítkem, volně loženo nerámováno

zobrazeno: 7061x

Vyvolávací cena:

75 000

Účastníci: 19

Příhozy: 96