Čas na serveru 13:07:17

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 363902

Bílé rytmy na černé

  •  / Bílé rytmy na černé / František Kupka

dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 49,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 8031x

Vyvolávací cena:

43 000