Čas na serveru 10:02:32

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 63402

Bílé rytmy na černé

  •  / Bílé rytmy na černé / František Kupka

dřevoryt/ruční papír, velikost tisku 25,4 x 40 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole razítkem Kupka, paspartováno, volně loženo, nerámováno, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 6571x

Vyvolávací cena:

13 600