Čas na serveru 09:53:44

František Kupka
Bílé rytmy na černém

Id: 429006

Bílé rytmy na černém

  •  / Bílé rytmy na černém / František Kupka

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 48,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno a reprodukováno Museé Guggenheim, New York v roce 1975, č. 7

zobrazeno: 4517x

Vyvolávací cena:

27 000