Čas na serveru 04:01:07

František Kupka
Černobílá kompozice

Id: 93501

Černobílá kompozice

  •  / Černobílá kompozice / František Kupka

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 11,8 x 24,3 cm, signováno vpravo dole, list v minulosti lokálně roztržen, série "Quarte histoires de blanc et noir", období 1921-25, provenience významná sbírka USA, k obrazu není žádné potvrzení pravosti, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2137x

Vyvolávací cena:
22 000

116 000

Příhozy: 71