Čas na serveru 23:02:33

František Kupka
Fontána

Id: 185707

Fontána

  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka

suchá jehla/ruční papír, rozměr tisku 23,2 x 15,2 cm, značeno vpravo dole v tisku a též autorovým razítkem, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3948x

Vyvolávací cena:

9 100