Čas na serveru 05:26:21

František Kupka
Dívka s draperií

Id: 336702

Dívka s draperií

  •  / Dívka s draperií / František Kupka

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, list zažloutlý, lokálně roztržen, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 911x

Vyvolávací cena:
4 800

60 000

2022,01-1,10,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 20

Příhozy: 51