Čas na serveru 14:59:04

František Kupka
Dívka s draperií

Id: 336702

Dívka s draperií

  •  / Dívka s draperií / František Kupka

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, list zažloutlý, lokálně roztržen, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2687x

Vyvolávací cena:
4 800

80 000

Účastníci: 27

Příhozy: 72