Čas na serveru 23:45:59

František Kupka
Fontána

Id: 273202

Fontána

  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole a též autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2515x

Vyvolávací cena:

32 000