Čas na serveru 06:35:01

František Kupka
Fontána

Id: 290002

Fontána

  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole a autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6071x

Vyvolávací cena:

18 501