Čas na serveru 13:40:36

František Kupka
Fontána

Id: 301303

Fontána

  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno v tisku vpravo dole a autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5142x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 48