Čas na serveru 17:00:58

František Kupka
Fontána

Id: 36701

Fontána

  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka
  •  / Fontána / František Kupka

suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 15 cm, vpravo dole značeno v desce a razítkem Kupka, vlevo dole v desce 1923, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení originality Dr. Fr. Dvořákem

zobrazeno: 2848x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 67