Čas na serveru 05:21:32

František Kupka
Fontána II.

Id: 318105

Fontána II.

  •  / Fontána II. / František Kupka

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 50,5 x 33 cm, vpravo dole značeno v tisku a autorským razítkem, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 745x

Vyvolávací cena:

25 000