Čas na serveru 09:58:02

František Kupka
Grafika pro Galerii Povolovsky

Id: 309001

  •  / Grafika pro Galerii Povolovsky / František Kupka

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 11 x 16 cm, značeno monogramem v tisku , vpravo dole číslování v tisku a popis tiskaře, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7461x

Vyvolávací cena:

23 000